Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bosnak Lojistik 2004 yılında Güngör Bostan tarafından kurulmuş olup çekirdek aile şirketidir. Güngör Bey şirketin kurucu ve aynı zamanda yönetici unvanına sahiptir. Ana iş dalımız kara yolu taşımacılığıdır.

Daha kaliteli ve geniş çapta hizmet verebilmek için Multimodal / İntermodal taşımacılıkta kalite ve Çözüm odaklı hizmet vermekteyiz. Deniz ve tren yolu taşımacılığında iş alanlarımız çerçevesindedir.

Bosnak Lojisitk C2 yetki belgesine sahiptir. C2 yetki belgemize kayıtlı 35 çekicimiz + 45 adet yarı römorkumuz bulunmaktadır.

Kazakistan'a ve Kırgızistan’a yapmış olduğumuz yatırımla işimize değer kattık. Bu nedenle Türkiye'deki araç filomuzun yanı sıra Kazak plakalı ve Kırgız Plakalı öz mal 10 çekici + 10 römorkumuz ile hizmet vermekteyiz.

Yeni nesil araçlardan oluşan filomuzun yaş ortalaması 3 olup, Mega araçlar ile taşımacılık yapmaktayız.

Araç filomuzun içinde lowbed olduğu için başta Kazakistan, Kırgızistan, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Özbekistan, olmak üzere AB ve BDT ülkelerine gabari dışı ve ağır nakliye hizmeti sunmaktayız.

Özmal araçlarımız ile hizmet verdiğimiz Ülkeler; Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Azerbaycan'dır. Ayrıca kiralık araçlarla diğer Türk Cumhuriyeti ülkelerine de hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızda Seyir Mobil araç takip sistemi kullanılmaktadır. Anlık olarak müşterilerimiz araçlarının durumlarını takip edebilirler.

Merkezimiz İstanbul’da olup, Sancaktepe’de garaj ve ofisimiz bulunmaktadır. Ayrıca Kazakistan ve Kırgızistan’da ofislerimiz vardır.

Bosnak Lojistik IRU, Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyesidir.