Özel Proje Taşımacılığı

Özel Proje Taşımacılığı

Özel Proje Taşımacılığı

Bosnak lojistik proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetler dahilinde istenilen noktaya ulaştırmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratan Bosnak lojistik, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

İstenilen Her Nokta ve Süreçte Sektörlere Özel Çözümler
Enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz ve madencilik gibi sektörler için proje taşımacılığı hizmeti veren Bosnak lojistik, sahip olduğu tecrübeli uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejileri geliştirerek uygulamaktadır.

Bosnak lojistik’den Baştan Sona Proje Taşımacılığı
Hizmeti Bosnak lojistik proje taşımacılığı alanında hizmet sunarken; müşterilerine aynı zamanda dış ticaret mevzuatı desteği vermekte, lokal bilgilendirmelerde bulunmaktadır. Bosnak lojistik’in proje taşımacılığı kapsamında sunduğu hizmetler arasında multimodel – kombine, heavy cargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, lashing, malzeme sabitleme ve paketleme, sipariş izleme (order monitoring), vinç, survey ve emtea sigortası, belge akışı (post delivery), CMR ve FBL, route survey de yer almaktadır.

Proje taşımacılığında ihtiyaca göre taşıma çözümleri
Transit süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulunduran Bosnak lojistik, müşterilerine uygun olan kara, hava, deniz, demiryolu ve Intermodal taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Bosnak lojistik proje taşımacılığı kapsamında liman operasyonları ve vinç organizasyonlarını da yürütmektedir.